Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1317/4

0 536

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1317/4

 Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ШУШКЕВИЧ Ганни Володимирівни, яка проживає по вул.Болоня, 113 в м.Миколаєві і гр.ПІКУЛИК Катерини Володимирівни, яка проживає в с.Раделичі Миколаївського району, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Болоня, 113 в м.Миколаєві, беручи до уваги Свідоцтва про право на спадщину за законом від 02.12.1989 року, посвідчені державним нотаріусом Миколаївської держнотконтори, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл гр.ШУШКЕВИЧ Ганні Володимирівні (1/2 частину) і гр.ПІКУЛИК Катерині Володимирівні (1/2 частину) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Болоня, 113 в м.Миколаєві.

  1. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar