Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1317/1

0 449

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1317/1

 Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ВОЙТОВИЧ Анни Ярославівни, яка проживає по пр.Оболонському, 37/73 в м.Києві, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.У.Кравченко, 5 в м.Миколаєві, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 09.08.2013 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області на підставі рішення Миколаївського районного суду Львівської області від 18.12.2012 року у справі №1313/4097/2012, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл гр.ВОЙТОВИЧ Анні Ярославівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.У.Кравченко, 5 в м.Миколаєві.

  1. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar