Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/7

0 404

 

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/7

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ШАРАН Євгенії Миколаївни, яка проживає по вул.Підлісся, 29-А в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Радів, 87 в м.Миколаєві, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 08.04.2014 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області на підставі рішення Миколаївського районного суду Львівської області від 13.03.2014 року у справі №447/459/14-ц, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.ШАРАН Євгенії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Радів, 87 в м.Миколаєві.

2. Надати дозвіл гр.ШАРАН Євгенії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства по вул.Радів, 87 в м.Миколаєві.

3. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 і 2 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar