Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/6

0 597

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/6

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.СЕДІЛО Валентини Василівни, яка проживає по вул.С.Бандери, 90 в м.Миколаєві, і гр.СЕДІЛА Григорія Михайловича, який проживає по вул.Кульпарківській, 156/3 у м.Львові, про уточнення площі земельної ділянки по вул.С.Бандери, 90 в м.Миколаєві, у зв’язку із проведенням кадастрової зйомки території, беручи до уваги проектні пропозиції, виготовлені ТзОВ «Гео-Транс», у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.СЕДІЛО Валентині Василівні (1/2 частину) і гр.СЕДІЛУ Григорію Михайловичу (1/2 частину) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.С.Бандери, 90 в м.Миколаєві.

2. Надати дозвіл гр.СЕДІЛО Валентині Василівні (1/2 частину) і гр.СЕДІЛУ Григорію Михайловичу (1/2 частину) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1200 га для ведення садівництва по вул.С.Бандери в м.Миколаєві.

3. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 і 2 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

4. Рішення 1-го пленарного засідання ХVІІІ-ї сесії 5-го дем. скликання Миколаївської міської ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку» від 24.11.2009 року №892/41 вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

 

Share.

Залишити коментар

avatar