Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/5

0 479

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/5

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ІЩАК Марії Миколаївній, яка проживає по вул.І. Мазепи, 63/16 в м.Миколаєві, про уточнення площі земельної ділянки по вул.Шевченка, 80 в м.Миколаєві, беручи до уваги договір дарування житлового будинку від 18.04.2002 року, посвідчений державним нотаріусом Миколаївської держконтори, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.ІЩАК Марії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Шевченка, 80 в м.Миколаєві.

2. Надати дозвіл гр.ІЩАК Марії Миколаївній на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300 га для ведення садівництва по вул.Шевченка в м.Миколаєві.

3. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 і 2 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar