Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/4

0 398

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/4

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.АДАМА Степана Львовича, який проживає по вул.Шевченка, 88 в м.Миколаєві, про уточнення площі земельної ділянки по вул.Шевченка, 88 в м.Миколаєві у зв’язку із проведенням кадастрової зйомки території, беручи до уваги проектні пропозиції, виготовлені Миколаївським районним виробничим відділом ЛРФ ДП «ЦДЗК», у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

 В И Р І Ш И Л А :

            1. Надати дозвіл гр.АДАМУ Степану Львовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Шевченка, 88 в м.Миколаєві.

           2. Надати дозвіл гр.АДАМУ Степану Львовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0072 га для ведення садівництва по вул.Шевченка в м.Миколаєві.

           3. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 і 2 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

           4. Рішення 3-го пленарного засідання ХХІ-ї сесії 3-го дем. скликання Миколаївської міської ради «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» від 05.02.2002 року №421 вважати таким, що втратило чинність.

           5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

  Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar