Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/3

0 460

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/3

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ЛЯСКОВСЬКОГО Андрія Вікторовича, який проживає по вул.Сагайдачного, 17 в м.Миколаєві, про уточнення площі земельної ділянки по вул.Південній, 19 в м.Миколаєві у зв’язку із проведенням кадастрової зйомки території, беручи до уваги проектні пропозиції, виготовлені ПП «Нива», у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.ЛЯСКОВСЬКОМУ Андрію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0877 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Південній, 19 в м.Миколаєві.

2. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

3. Пункт 1.42. рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» від 24.12.1996 року №255 вважати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar