Про надання дозволу на виготовлення технічної документації … №1279/2

0 441

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/2

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.ШАРАН Лідії Богданівни, яка проживає по вул.Д.Галицького, 13-Б/53 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Устияновича, 5 в м.Миколаєві, беручи до уваги Свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 09.07.2014 року на 29/32 і 3/32 частини житлового будинку, видані державним нотаріусом Миколаївської держнотконтори, витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 09.07.2014 року, видані Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.ШАРАН Лідії Богданівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0629 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Устияновича, 5 в м.Миколаєві.

2. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar