Про надання дозволу на виготовлення технічної документації №1279/1

0 414

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279/1

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.КОСТЕЦЬКОЇ Олександри Володимирівни, яка проживає по вул.Бічна Шевченка, 4 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Лисенка, ряд №5, гараж №8 в м.Миколаєві, враховуючи технічний паспорт на гараж, виданий ФО-П Гуляйком О.Т. 16.06.2014 року, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про відвод земельної ділянки для будівництва авто гаражу гр.Костецькому Й.В.» від 24.07.1984 року №120, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.КОСТЕЦЬКІЙ Олександрі Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0045 га для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу по вул.Лисенка в м.Миколаєві, ряд №5, гараж №8.

2. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar