Про надання дозволу на виготовлення технічної документації №1279

0 461

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1279

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.СЕМЕНОВА Руслана Володимировича, який проживає по вул.А.Шептицького, 74 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Лисенка, ряд №6, гараж №24 в м.Миколаєві, враховуючи технічний паспорт на гараж, виданий Інститутом містобудування та архітектури 16.06.2014 року, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про виділення земельної ділянки під будівництво гаражу» від 26.04.1988 року №77, інші додані документи, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр.СЕМЕНОВУ Руслану Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0040 га для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу по вул.Лисенка в м.Миколаєві, ряд №6, гараж №24.

2. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

 

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar