Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1318/1

0 517

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1318/1

 Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

Розглянувши звернення голови ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ П. Колодія (юридична адреса: м.Львів, вул.Винниченка, 18) про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі Миколаївського РВК по пл.Ринок, 16 в м.Миколаєві, беручи до уваги Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 10.06.2008 року та витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 10.06.2008 року, виданий КП Львівської обласної ради «Стрийське МБТІ», у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.79-1 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0500 га для обслуговування нежитлової будівлі Миколаївського РВК по пл.Ринок, 16 в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою оформлення права постійного користування земельною ділянкою.

  1. Розроблений і погоджений проект землеустрою, зазначений в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

 

Share.

Залишити коментар

avatar