Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1318

0 460

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1318

 Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

Розглянувши заяву гр.ТРЕМБИ Оксани Михайлівни, яка проживає по вул.400-річчя Миколаєва, 39 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу по вул.Федьковича в м.Миколаєві, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.79-1 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл гр.ТРЕМБІ Оксані Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул.Федьковича в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою оформлення права власності на земельну ділянку.

  1. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

 

 

Share.

Залишити коментар

avatar