Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №1285

0 472

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1285

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки

Розглянувши звернення голови правління МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ (юридична адреса: м.Миколаїв, вул.Завалля, 10) про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування блоку гаражів по вул.А.Шептицького, 7-Б в м.Миколаєві, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень від 21.05.2014 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області на підставі рішення Господарського суду Львівської області від 31.03.2014 року у справі № 914/585/14, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.92 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл МИКОЛАЇВСЬКІЙ РАЙОННІЙ СПІЛЦІ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га в натурі (на місцевості) для обслуговування блоку гаражів по вул.А.Шептицького, 7-Б в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою оформлення права власності на земельну ділянку.
  1. Розроблену і погоджену технічну документацію із землеустрою, зазначену в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar