Про надання дозволу ФО-П Медюх М.І. на тимчасове розміщення батутів у парковій частині м. Миколаєва

0 36 676

35 – та  сесії     6 -го скликання 4 -е пленарне засідання

                 РІШЕННЯ                     

           29.07.2015                           Миколаїв                                         № 1570

Про надання дозволу ФО-П Медюх М.І. на тимчасове розміщення батутів у парковій частині м. Миколаєва

Розглянувши заяву ФО-П МЕДЮХ Марії Іванівни № 504/02-11 від 03.07.2015 року про надання дозволу на розміщення батутів на центральній площі біля міського Палацу культури, інші додані документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл ФО-П МЕДЮХ М.І. на розміщення батутів площею 100 кв м у парковій частині м. Миколаєва (сквер пл. Ринок або парк 400-річчя м. Миколаєва) з 1 серпня 2015 року до 30 вересня 2015 року для організації розваг та відпочинку.

  1. ФО-П МЕДЮХ М.І. узгодити місце розташування обладнання з МКП «ЖКУ» та укласти угоди із відповідними службами міста щодо надання комунальних та інших видів послуг (водопостачання, водовідведення, електропостачання, прибирання побутових відходів).

  1. Встановити режим роботи ФО-П МЕДЮХ М.І.: п’ятниця, субота, неділя щотижня з 10 год до 22 год.

  1. Відповідальність за техніку безпеки, технічний стан обладнання та громадський порядок під час для організації розваг та відпочинку згідно п.1 даного рішення покласти на ФО-П МЕДЮХ М.І.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Паньківа В.І.

Секретар міської ради                                                       А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar