Про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд автопричепів-кіосків в м.Миколаєві

0 1 217

31.07.2015 року                                 м. Миколаїв                                          № 81

Про демонтаж самовільно встановлених  тимчасових споруд автопричепів-кіосків  в м.Миколаєві

     Розглянувши звернення комісії з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на виконання вимог рішення Миколаївської міської ради від 29.05.2012 року № 570 “Про затвердження “Порядку оформлення документації щодо користування земельними ділянками під розміщення тимчасових споруд в м. Миколаєві” та рішення від 28.09.2011 року № 336 “Про затвердження порядку звільнення земельних ділянок, зайнятих малими архітектурними формами без правових підстав на їх розміщення”, відповідно до підпункту 13) пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Зобов’язати ФО-П Яковчик В.В. (вул. Окружна, 42/20, м. Львів) та ФО-П Палідович Л.П. (вул. Конопницької, 10/7, м. Львів) демонтувати самочинно встановлені тимчасові споруди, які розміщені по: вул. Шептицького (біля буд. №28), бульвар Проектний (біля буд. №2), вул. Возз’єднання (біля поліклініки), просп. М.Грушевського (біля буд. №17), просп. М.Грушевського (біля буд. №2), вул. Львівська (зупинка біля ЗОШ №1), вул. Л.Українки (біля буд. №1) і звільнити земельні ділянки на протязі 10 днів з дня офіційного попередження.

  2. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті міської ради та опубліквати в газеті “Миколаївські вісті”.

  3. У випадку неможливості вручення повідомлень про демонтаж ФО-П Яковчик В.В. та ФО-П Палідович Л.П. спеціалісту І-ї категорії з питань енергозбереження та комунальної власності Гуді В.М. підготувати попередження з посиланням на відповідне рішення виконкому і розмістити на тимчасових спорудах з проведенням фотофікасації.

  4. У разі невиконання власниками тимчасових споруд вимог щодо добровільного демонтажу вищезазначених тимчасових споруд, демонтаж даних споруд провести силами МКП “ЖКУ” відповідно до Порядку звільнення земельних ділянок, зайнятих малими архітектурними формами без правових підстав на їх розміщення.

  5. З метою дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд залучити представників Миколаївського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

  6. Контроль за виконанням рішення покласти на провідного спеціаліста, землевпорядника міської ради Ривко Г.І. та спеціаліста І-ї категорії з питань енергозбереження та комунальної власності Гуду В.М.

 

 

Секретар міської ради                                               А. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar