Повідомлення про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління»

0 389

Відповідно  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами, та  керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Миколаївське комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Метою розробки тарифу є приведення  діючих тарифів у відповідність до вимог Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 та забезпечення відшкодування економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення собівартості послуг, планового прибутку та податку на додану вартість.

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів для споживачів послуг Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління».

Діючий тариф на вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, встановлений та відкоригований рішеннями виконавчого комітету Миколаївської міської ради за № 10 від 12.02.2019  року не відшкодовує в повному обсязі витрати підприємства, тому виникла необхідність розрахунку нового тарифу на розміщення та захоронення твердих побутових відходів.
Так, зросла вартість пересипочного матеріалу, збільшився розмір мінімальної заробітної плати та відрахування на заробітну плату, зросла вартість послуг підрядних організацій.
Відповідно вартість нових тарифів становитиме:

1.На послугу з вивезення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів за 1 м.куб. становитиме:

1.1. для населення – 138,17 грн. з ПДВ;
1.2. для бюджетних установ – 148,50 грн. з ПДВ;
1.3. для інших споживачів – 193,70 грн. з ПДВ.

2. На послугу з розміщення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів за 1 м.куб. становитиме:

2.1. для населення – 138,05 грн. з ПДВ;
2.2. для бюджетних установ – 152,66 грн. з ПДВ;
2.3. для інших споживачів – 199,12 грн. з ПДВ.

– на 1 людину мешканця приватного сектора – 32,23 грн. з ПДВ в місяць;
– на 1 людину, мешканця багатоповерхової житлової забудови – 29,93 грн. з ПДВ в місяць.

МКП «ЖКУ» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  у письмовій формі  протягом 7 календарних днів  з дня опублікування  повідомлення  про намір здійснити зміну тарифу на послуги з вивезення, розміщення та захоронення ТПВ за адресою:  81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Возз’єднання, 10 з 8-00 до 17-00 год.,  крім суботи та неділі.

Адміністрація МКП «ЖКУ»

Share.

Залишити коментар

avatar