Пізнавальна екскурсія для юних художників

0 676

Про етнографію і духовність минулими вихідними мали нагоду більше дізнатись у цікавій та пізнавальній екскурсії учні художньої студії «Моя палітра» під керівництвом Романи Федорів. Розпочали мистецьку мандрівку юні художники з відвідин Львівського музею етнографії та художнього промислу. До слова, це найстаріший музей на теренах нашої держави утворений у ще 1951р. Експозиції в музеї поділяються на два відділи : етнографічний (понад 44000експонатів) і мистецького промислу (понад 22000 експонатів). Діти ознайомились з багатою скарбницею пам’яток народного мистецтва українців, а також зразками декоративно-ужиткового мистецтва багатьох народів світу.

Особливо здивувала юних художників колекція годинників, найбільша в Україні. Годинники XVII-XXст., які були виготовлені у Франції, Німеччині, Австралії, Італії та ін.

Продовжилась екскурсія у Митрополичих садах собору святого Юра, які лише у 2015 році були відкриті для жителів міста та туристів. Також відвідали храм св. Юра, де юним митцям провели екскурсію сестриці церкви.

Впродовж дня учасники поїздки отримали незабутні враження, які неодмінно знайдуть своє відображення полотнах чи творчих роботах.

Батьківський комітет, а також ГО «Спілка художників Миколаївщини» висловлюють щиру подяку Миколаївській міській раді за організацію, ініціативність та наданий транспорт.

Share.

Залишити коментар

avatar