Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Миколаєва

0 766

МКП «Миколаївводоканал» у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна територіальної громади м.Миколаєва, рішення Миколаївської міської ради № 533 від 28.04.2017р.”Про взяття на облік, передачу на баланс МКП «Миколаївводоканал» та надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна – будівлі дитячого кафе по вул. Возз’єднання,10а у м.Миколаєві» оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді міста Миколаєва. Балансоутримувач майна:  МКП «Миколаївводоканал».

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:

1.Будівля дитячого кафе по вул. Возз’єднання,10а в м.Миколаєві загальною площею 44,6 м.кв., терміном до 3-ох років. Мета використання орендованого об’єкта – розміщення офісу, магазину, кафе.

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва приймаються МКП «Миколаївводоканал» з 8-00 до 17-00 години (перерва з 12-00 до 13-00 години) за адресою:  м. Миколаїв вул. Возз’єднання,10

Термін прийняття заяв про намір взяти майно в оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Миколаєва.

Додаткову інформацію щодо орендної плати та необхідних документів можна отримати за телефоном: 52-688.

Адміністрація МКП «Миколаївводоканал»

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території під будівництво магазину по вул. Болоня, 16 в м. Миколаїв Львівської області

Share.

Залишити коментар

avatar