Обговорення детального плану території для будівництва кварталу індивідуальної житлової забудови в урочищі «Ксендже» м. Миколаєва для учасників АТО

0 675

15 вересня, в малому залі Міського палацу культури м. Миколаєва відбулось громадське обговорення та презентація проекту містобудівної документації – детального плану території для будівництва кварталу індивідуальної житлової забудови в урочищі «Ксендже» м. Миколаєва, який запроектований для учасників АТО.

Вищезгаданий проект виготовлявся майже 10 місяців Інститутом містобудівної документації м. Львова. Архітекторами опрацьована площа 15 га, де передбачено 81 ділянка з орієнтовною площею – 8 соток кожна для учасників АТО. У Проекті також передбачені: трансформаторна підстанція, сквер, дитячий майданчик, дві ділянки під комерцію та ін. елементи інфраструктури.
Під час презентації слухачі детально ознайомились з містобудівною документацією, з’ясували питання щодо майбутніх комунікацій та доріг.

Надалі, після обговорення проекту документацію мають затвердити на сесійному засіданні, що заплановане на жовтень. Вже після цього учасники АТО, які подавали заяви до Миколаївської міської ради, можуть звертатися для надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
Детальніше з проектом детального плану території для будівництва кварталу індивідуальної житлової забудови в урочищі «Ксендже» м. Миколаєва можна ознайомитись у Миколаївській міській раді.

Share.

Залишити коментар

avatar