Новий сміттєвоз

0 676

Днями автопарк Міського комунального підприємства «ЖКУ» поповнився новим сміттєвозом білоруського виробництва марки МАЗ Корнет (Мінськ, Білорусія). Технічна назва – Сміттєвоз СБМ-302/1 із заднім завантаженням на шасі МАЗ-4381. Нагадаємо, кошти для придбання сміттєвоза виділили Миколаївська міська рада у сумі 188 тис. 800 грн. та Львівська обласна рада у сумі 1 млн. 700 тис. грн.

Вартість закупівлі на електронному майданчику «Prozorro» становила 1млн 888 тис. 800 грн. Свої пропозиції подали дві фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю “бюро (центр) науково-технічних та економічних досліджень та послуг” (бнтед), яка запропонувала вартість 1 888 800,00 та ТОВ «Спецтехніка+», що запропонувала 1 896 000,00. Переможцем стала перша фірма, що запропонувала меншу вартість.

До слова, у користуванні МКП «ЖКУ» вже є два сміттєвози: один – «ЗІЛ», яким послуговуються на старому «посьолку» та сщ. Липівка, другий – подарунок місту від ПАТ «Миколаївцемент» – сучасна техніка із заднім завантаженням сміттєвих баків. Новий сміттєвоз стане третім в арсеналі спецтехніки.

Тож відтепер смітникові майданчики прибиратимуть частіше, а місто стане чистішим.

Share.

Залишити коментар

avatar