На семінарі – практикумі про електронні сервіси для платників податків

0 441

10 жовтня в Миколаївському відділенні Стрийської ОДПІ проведено семінар-практикум для платників податків щодо використання електронних сервісів ДФС та порядку заповнення та подання звітності.

Завідувач сектору обслуговування платників Андрій Єршов та ГДІ відділення Зоряна Залога наголосили, що користуючись електронними сервісами, платники можуть заощадити власний робочий час та забезпечити дистанційне спілкування громадян і представників бізнесу з фахівцями ДФС.

Учасники отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму та інше.

Було надано відповіді платникам на їхні запитання, щодо заповнення податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи.

На завершення зустрічі присутні обговорили проблемні питання, які виникають під час ведення господарської діяльності та оподаткування.

Share.

Залишити коментар

avatar