Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації – детальному плані території земельної ділянки по вул. Біласа і Данилишина, 21

0 124

Детальний план території розроблено з метою здійснення реконструкції існуючого індивідуального житлового будинку, який перебуває у приватній власності, під розміщення на першому поверсі житлового будинку вбудованого нежитлового приміщення медичного центру. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Архітектурно-планувальне вирішення території обумовлено місцем із вже сформованою житловою та громадською забудовою, а також транспортною мережею.

В склад містобудівної документації входять:

 • текстова частина (пояснювальна записка) (Завантажити файл)

 • графічні матеріали в складі 6 аркушів:

 1. Схема розташування об’єкту в планувальній структурі Миколаївського району.(Завантажити файл)

 2. Схема розташування ділянки в системі населеного пункту м. Миколаїв (викопіювання з генплану м. Миколаєва). М 1:5000.(Завантажити файл)

 3. Опорний план. Планувальні обмеження. М 1:1000.(Завантажити файл)

 4. Проектний план (основне креслення), план червоних ліній. М 1:1000.(Завантажити файл)

 5. Схема організації руху транспорту і пішоходів. Креслення поперечних профілів вулиць. М 1:1000.(Завантажити файл)

 6. Схема магістральних інженерних мереж та споруд. М 1:1000.(Завантажити файл)

У проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 1,8 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ відповідає розрахунковому терміну генерального плану населеного пункту, в тому числі І-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. Перший етап складається з реконструкції житлового будинку із вбудованим на першому поверсі приміщенням медичного центру та замощення території. Другий етап включає в себе озеленення, реконструкцію дорожньо-транспортної мережі та облаштування інженерної інфраструктури кварталу.

Планувальними обмеженнями для здійснення нової забудови на території детального плану території є охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць, лінії забудови та нормативні розриви між існуючою та проектованою забудовою.

Орієнтовний процентний розподіл за функціональним зонуванням території ДПТ:

 • територія забудови – 19,0%;

 • територія замощення – 31,0%;

 • орієнтовна висота забудови – 50,0 м.

Для житлового будинку передбачена висота – 8,5 м.

Житловий фонд даного детального плану території налічує декілька існуючих житлових будинків садибного типу. Детальний план території визначає містобудівні умови та обмеження, доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови, черговість та обсяги інженерної підготовки території, систему інженерних мереж, порядок комплексного благоустрою та озеленення.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

№п/п

Назва показника

Значення показника

1

Площа в межах детального плану

1.80 га

1.1

Площа забудови в межах д/п

0.211 га

1.2

Площа замощення в межах д/п

0.216 га

1.3

Площа озеленення в межах д/п

1.373 га

В тому числі:

2

Площа земельної ділянки

601.0 м2

2.1

Площа забудови

114.12 м2

2.2

Площа замощення

186.5 м2

2.3

Площа озелененння

300.38 м2

2.4

Відсоток забудови

19,0 %

Замовник детального плану території – Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Розробник детального плану території – ФОП Лопушанський Микола Романович (кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779).

Підстава розроблення детального плану території: рішення 56-ої чергової сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 27.08.2019 року №1469 «Про розроблення детального плану території з метою реконструкції житлового будинку Коробко К.П. і Ганчак А.О.».

Детально ознайомитись з детальним планом території можна в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет землевпорядника, тел. 51-494) з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 14.00 год. протягом місяця з дати виходу повідомлення та на офіційному сайті Миколаївської міської ради за електронною адресою mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення».

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст-землевпорядник Миколаївської міської ради Ривко Г.І.

Пропозиції та зауваження щодо розміщення об’єкту просимо подавати в Миколаївську міську раду у письмовому вигляді з 31.10.2019 року до 02.12.2019 року (включно) за адресою: 81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. А.Шептицького, 82, тел.(241) 51-271, (241) 51-494.

Share.

Залишити коментар

avatar