МКП «Миколаївводоканал» надає роз’яснення щодо оплати за періодичну повірку лічильників обліку холодного водопостачання

0 449

На виконання п.7 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» підприємством МКП «Миколаївводоканал» проведено перерахунок тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення із виключенням зі структури тарифів витрат на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку води. Рішенням виконкому Миколаївської ради від 08.11.2017р. №104 затверджено тариф для населення на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в розмірі 20,49 грн. за 1м3, який введений в дію з 1 грудня 2017 і менший від попереднього на 15 коп.

Оскільки відповідно до ст.41 п.7 цього ж розділу відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) покладається на суб’єктів господарювання, що здійснюють обслуговування відповідних засобів вимірювальної техніки, контролерами підприємства інтенсивно вручаються абонентам повідомлення про час проведення повірки. Для спрощення роботи мешканцям підприємство заключило договір із ДП «Львівстандартметрологія» на проведення такої повірки комп’ютерною установкою без зняття засобу вимірювання за ціною 145,20 грн.

Однак абонент може зняти свій прилад обліку і завезти на повірку у будь яку установу, що має на це ліцензію, попередньо написавши заяву про розпломбування приладу обліку, а після його повірки опломбування та оплативши за ці послуги 106,11грн.

Відповідно до цієї ж статті 41 періодична повірка засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) проводиться за рахунок внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку, встановлених відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Для цього абонент заключає договір та сплачує ці внески МКП «Миколаївводоканал» по окремій квитанції, як одноразовий внесок, або розбитий на частини.

Share.

Залишити коментар

avatar