Міжнародний день людей з інвалідністю

0 15

Щороку 03 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю з метою привернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім, що ця категорія людей потребує особливого захисту та підтримки з боку суспільства у цей непростий час. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
Державою розроблені та діють закони та положення, які передбачають різні види допомоги, соціальної підтримки, реабілітації людей з інвалідністю.

Особи з інвалідністю, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж усього періоду до відновлення здоров’я отримують за рахунок коштів Фонду соціального страхування України санаторно-курортне лікування, лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків страхового випадку, забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами реабілітації, колясками, протезно-ортопедичними виробами, медичним доглядом і побутовим обслуговуванням тощо.

Медичні і соціальні послуги фінансуються робочими органами виконавчої дирекції Фонду у необхідному обсязі відповідно до визначеної потреби.

На сьогоднішній день у Миколаївському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області перебувають на обліку й обслуговуванні 122 потерпілих на виробництві та членів їх сімей (у т. ч. 5 осіб – переселенців із Донецької та Луганської областей).
За 11 місяців 2019 року Миколаївським відділенням проведено відшкодування шкоди потерпілим на виробництві та членам їх сімей на загальну суму 3707,7 тис. грн, в тому числі:2904,6 тис. грн щомісячних страхових виплат у разі часткової та повної втрати працездатності;269,4 тис. грн щомісячних страхових виплат у разі смерті годувальника;24,1 тис. грн на допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві;289,8 тис. грн на медичну і соціальну допомогу. Зокрема, витрати на санаторно-курортне лікування складають 41,1 тис. грн, витрати на технічні та інші засоби реабілітації – 54,5 тис. грн, витрати на постійний сторонній догляд – 69,7 тис. грн, витрати на спеціальний медичний догляд – 12,8 тис. грн, на побутове обслуговування – 88,5 тис. гривень.
Відділенням і надалі будуть здійснюватися заходи для відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві, забезпечення їх необхідними соціальними та медичними послугами.

Користуючись нагодою, хочемо щиро побажати усім доброго здоров’я, довголіття, витримки, оптимізму та благополуччя, можливості втілити всі плани та задуми, а також миру і спокою.
Миколаївське відділення
Управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Львівській області

Share.

Залишити коментар

avatar