Миколаївська міська рада організувала акцію «Відсвяткуймо Різдво разом»

0 290

Напередодні новорічних та різдвяних свят Миколаївська міська рада організувала акцію «Відсвяткуймо Різдво разом» для соціально-незахищених верств населення, серед яких малозабезпечені мешканці міста, ветерани УПА, багатодітні сім’ї та опікуни над дітьми-сиротами, переміщені особи зі Сходу України, а також одинокі особи похилого віку.

Продуктові набори 4-го січня були вручені усім потребуючим у приміщені Миколаївської міської ради. А також разом з працівниками міської ради та територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), керуючим справами виконкому Юрієм Шпаком та Кадубець Юлією – членом правління ПрАТ «Миколаївцемент» відвідали одиноких непрацездатних мешканців міста, привітали з прийдешніми святами та вручили особисто продуктові набори. Адже так важливо в час різдвяних свят донести особливу підтримку і радість людям, котрі цього потребують!

Висловлюю щиру подяку усім, хто долучився до акції «Відсвяткуймо Різдво разом», зокрема компанії CRH в Україні (ПрАТ «Миколаївцемент»), ТзОВ «Онур», ПАФ «Дністер» та місцевому підприємцю Руслану Лешезі.

Share.

Залишити коментар

avatar