Зустріч з «просвітянами» та «спілчанами»

Днями міський голова А. Щебель разом із заступником міського голови А. Бачиком, а також депутатами міської ради мав зустріч з членами Товариства «Просвіта», Спілки політв’язнів та Спілки пенсіонерів.

Із вступним словом виступила новообрана голова Товариства «Просвіти» О. Кулик і за просвітянською традицією схід громади розпочали молитвою. У своєму виступі голова «Просвіти» говорила про соціальну зрілість, взаємодопомогу влади та відкритість владних структур. З ентузіазмом О. Кулик розповідала про соціальні проекти, програму, план заходів Товариства «Просвіта».

Далі слово надали міському голові А. Щебелю, який підготував міні-звіт про підсумки роботи міської ради, депутатського корпусу, постійно діючих депутатських комісій. Особливий наголос доповіді був акцентований на співпраці з громадськими організаціями, зокрема йшлось про співорганізацію «Книжкової толоки» та «Симпозіуму скульпторів».

Від соціальних питань перейшли до комунальних. А таких у присутніх назбиралось чимало. Активно і бурхливо учасники сходу обговорювали роботу комунальних підприємств, стан доріг та відведення дощових вод. Тут звучали зауваження, пропозиції та шляхи вирішення – загалом конструктиву не бракувало.

Перейти до вмісту