На сьогодні Україні важливо розвивати міжнародне співробітництво, передусім із країнами, з якими вона знаходиться у безпосередній близькості. Стратегічним партнером для нашої держави є Польща, яка вважається взірцем ряду адміністративних перетворень у Центрально-Східній Європі. Досвід Польщі, здобутий у процесі здійснення адміністративної реформи є дуже цінним.
17 грудня голова райдержадміністрації Ярослав Папуга, голова районної ради Тарас Зубрицький і міський голова Андрій Щебель провели зустріч із заступником бургомістра м.Гоголін (Республіка Польща) Криштофом Длугошом, керівником центру соціального забезпечення Ізабеллою Ольчик та начальник відділу інвестицій Станіславом Харафом.
У зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, керівник відділу культури і туризму Ірина Іваночко.
Сторони обговорили основні напрями співпраці у галузі культури, освіти, соціального забезпечення та висловили зацікавленість у подальшому зміцненні та розширенні співробітництва відповідно до угоди про партнерство та співпрацю між містами Миколаєвом та Гоголіном.
Польська делегація передала 2 тонни благодійної допомоги для миколаївчан.
Керівник виконавчої влади району подякував за надану допомогу та висловив сподівання, що плідна співпраця української та польської сторін принесе лише позитивні результати для жителів Миколаєва та Гоголіна.
Гості подякували голові райдержадміністрації за теплий прийом та висловили сподівання на подальшу співпрацю в галузі гуманітарної політики.



