Під час засідання комісії ТБНС Миколаївської міської ради обговорено стан підготовки закладів освіти територіальної громади до нового навчального року.
Зокрема, готовність харчоблоків шкіл до роботи з 1-го вересня, якість водопостачання, наявність евакуаційних виходів, систем блискавкозахисту, вогнегасників та сигналізацій у навчальних закладах, проведення дезінфекції приміщень шкіл з метою попередження Covid-19
“Адже безпека дітей є передусім” – наголосив заступник міського голови Юрій Шпак
Загалом, присутні відмітили, що заклади освіти Миколаївської громади в основному готові до нового навчального року.
За результатами засідання представники комісії напрацювали план заходів щодо ліквідації виявлених недоліків, з метою якнайшвидшого реагування.
Другим питанням порядку денного комісії ТБНС полягало в оцінці стану зовнішнього протипожежного водопостачання на території громади.




