Засідання комісії ТБНС Миколаївської міської ради щодо стану підготовки закладів освіти територіальної громади до нового навчального року

Під час засідання комісії ТБНС Миколаївської міської ради обговорено стан підготовки закладів освіти територіальної громади до нового навчального року.
Зокрема, готовність харчоблоків шкіл до роботи з 1-го вересня, якість водопостачання, наявність евакуаційних виходів, систем блискавкозахисту, вогнегасників та сигналізацій у навчальних закладах, проведення дезінфекції приміщень шкіл з метою попередження Covid-19
“Адже безпека дітей є передусім” – наголосив заступник міського голови Юрій Шпак
Загалом, присутні відмітили, що заклади освіти Миколаївської громади в основному готові до нового навчального року.
За результатами засідання представники комісії напрацювали план заходів щодо ліквідації виявлених недоліків, з метою якнайшвидшого реагування.
Другим питанням порядку денного комісії ТБНС полягало в оцінці стану зовнішнього протипожежного водопостачання на території громади.
Перейти до вмісту