Залучення снігоприбиральної та важкої техніки

Під час засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій доручено залучити до прибирання території Миколаївської територіальної громади всіх суб’єктів господарської діяльності, що мають у своєму розпорядженні снігоприбиральну та важку техніку.

Зобов’язано комунальні підприємства та інші структури першочергово здійснювати прибирання центральних доріг та вулиць до об’єктів забезпечення життєдіяльності та інфраструктури населених пунктів, а саме лікарні, медичних амбулаторій, поліції, та установ, які надають невідкладну допомогу мешканцям.

Навчання в освітніх закладах громади не припинятиметься. Тимчасово (до покращення погодних умов) призупенено доїзд школярів до закладів навчання.

Перейти до вмісту