З понеділка, 5 квітня, усі навчальні заклади Миколаївської територіальної громади переходять на дистанційне навчання. Дошкільні заклади працюватимуть в режимі «роботи чергових груп», крім ЗДО «Журавлик», – закривають на карантин.
Рішенням міської комісії ТБ НС від 2 квітня, та враховуючи, рішення обласної комісії ТБ НС, посилюються санітарно-епідеміологічні заходи на території громади.
З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції школярі 5-11 класів продовжують навчатись дистанційно, а учні 1-4 класів, з 5 квітня також переходять на дистанційне навчання.
ЗДО «Журавлик» закривають на карантин. Всі інші заклади дошкільної освіти громади працюватимуть в режимі «роботи чергових груп» – для дітей, батьки яких працюють в час карантинних обмежень.
Крім того, на території громади, зокрема місця скупчення людей, заклади освіти та дошкільної освіти, дезинфікуватимуть.

