Вітання з храмовим празником

26 вересня, у День пам’яті апостола і євангеліста Івана Богослова, храмовий празник святкує парафія церкви св. Івана Богослова у с. Вербіж.

Щиро вітаю о.Миколу Сліпецького, о.Юрія Огоновського та парафіян з нагоди свята.

Нехай цей день буде наповнений радістю та благодаттю. А молитви, піднесені під куполом Вашого храму, знаходять шлях до небес.

З храмовим празником!

 

З повагою – Андрій Щебель

міський голова Миколаївської міської ради

Перейти до вмісту