26 вересня, у День пам’яті апостола і євангеліста Івана Богослова, храмовий празник святкує парафія церкви св. Івана Богослова у с. Вербіж.
Щиро вітаю о.Миколу Сліпецького, о.Юрія Огоновського та парафіян з нагоди свята.
Нехай цей день буде наповнений радістю та благодаттю. А молитви, піднесені під куполом Вашого храму, знаходять шлях до небес.
З храмовим празником!
З повагою – Андрій Щебель
міський голова Миколаївської міської ради