22 січня – день, коли ми вшановуємо дві ключові віхи української державності: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.
Саме 22 січня у 1918 році українську незалежність проголошено IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві пролунав могутній голос єдності – УНР та ЗУНР об’єдналися в єдину державу.
І сьогодні, як і століття тому, наша мета – соборна Україна. Тільки в єдності ми подолаємо всі виклики.
З Днем Соборності України!