З метою вшановування пам’яті загиблих новітніх Героїв Івана ГЛАДКОГО (із с.Раделичі), Ігоря ГРИЦИКА (із м. Миколаєва), Романа САГАЛЯ (із м.Миколаєва), Мирослава МИХАЙЛИШИНА (із с. Новосілки-Опарські) та Василя ГРИНЧИШИНА (із м. Миколаєва) у Миколаївській громаді до 18 травня 2025 року продовжено Дні жалоби.
Вічна пам’ять Героям!