Випуск новин за 29 жовтня 2021 року

У випуску:
🔰 зміни для мешканців в КНП “Миколаївська міська лікарня” – коментує генеральний директор Юрій Кучер

🔰 капітальні ремонти у територіальній громаді та створення музею-майстерні в родинній садибі видатного Івана Самотоса в селі Устя

🔰 стан справ в опалювальному сезоні на 2021-2022 роки – коментує міський голова Андрій Щебель

🔰 кількість хворих на Covid-19 в Миколаївській громаді зростає

🔰 Україна переходить на зимовий час

Підготували: Ольга Марків, Віталій Міхін. Миколаїв на Дністрі

Перейти до вмісту