У випуску:
🔰 зміни для мешканців в КНП “Миколаївська міська лікарня” – коментує генеральний директор Юрій Кучер
🔰 капітальні ремонти у територіальній громаді та створення музею-майстерні в родинній садибі видатного Івана Самотоса в селі Устя
🔰 стан справ в опалювальному сезоні на 2021-2022 роки – коментує міський голова Андрій Щебель
🔰 кількість хворих на Covid-19 в Миколаївській громаді зростає
🔰 Україна переходить на зимовий час
Підготували: Ольга Марків, Віталій Міхін. Миколаїв на Дністрі