У випуску:
00:27 У Рудниках запрацювала добровільна пожежна охорона
01:10 Коментар Андрія Щебеля міського голови Миколаївської територіальної громади
03:28 Коментар Романа Білого старости Рудниківського округу, учасника добровільної пожежної охорони
04:55 Коментар Андрія П’ясецького начальника Стрийського районного управління ДСНС України у Львівській області
07:24 Реабілітація кіньми: як на ранчо «Гута Щирецька» допомагають бійцям з пораненнями
08:11 Коментар Володимира Гентоша
10:06 Коментар волонтерки Ірини Литвин
12:19 Коментар Івана Жука волонтера БО «ВолонтериМ разом»
13:44 Розповідь бійця Дмитра 110 ОМБ – враження від перебування на ранчо
З приводу запитань та медіапідтримки звертайтесь за ном.тел.: +380989647293
Випуск підготували: Ольга Марків, Остап Грицко
____________
Підписка на ютуб канал Миколаїв на Дністрі:
https://www.youtube.com/channel/UCTSMqOh_Xn9negTI32IZL2Q
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100076052903064
Telegram: https://t.me/Mykolaiv_na_Dnistri