Депутати Миколаївської міської ради завітали до історико-краєзнавчого музею. Їх цікавила подальша доля музею загалом та одного з приміщень зокрема.
Останнє перебуває у критичному стані: осипаються стіни, зруйнована підлога-це далеко не весь перелік проблем, які є у музеї на сьогоднішній день. Мер міста Андрій Щебель зауважив: «Недавно тут відремонтували дах, втім опалення немає, зате є сирість і цвіль. Є думка, щоб відновити цей музей.
Чимало суперечок викликало питання опалювати чи не опалювати музей? Тут були свої прихильники та опоненти. Перші говорили « тут ніхто не живе, навіщо опалювати?», опоненти все ж схилялись до думки, що музейним експонатам потрібні визначені температура, вологість повітря, рівень освітленості та ще чимало факторів.
Мер міста Андрій Щебель вів мову про грантові кошти, також наголошував на участі в мікропроектах, участі місцевих підприємців та залученні спонсорських коштів. Депутати подали ідею запропонувати підприємцю надбудову, 2-й поверх, з умовою відбудови першого. Ця пропозиція знайшла багато прихильників. Втім, мала й опонентів. Депутат Святослав Дроздов розвинув дискусію, що ж дешевше: реконструкція чи будівництво нового музею? Депутати та громадськість міста апелювала до значної дороговизни реконструкції, але руйнувати існуючий музей також не бажали.
Депутат Зоряна Москалюк запропонувала оголосити конкурс для підприємців, які готові вкласти кошти для збереження музею та врахувати також пропозиції громадськості. Це й стало відправною точкою депутатської зустрічі. Визначились надати три місяці для прийняття та врахування ідей, пропозицій від підприємців та громадськості. Найкращі напрацювання ляжуть в основу «реанімації» місцевого музею.





