Шановні краяни!
У цей благословенний час прийміть щире вітання зі святом світлого Христового Воскресіння!
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення завжди будуть супутниками у всіх Ваших починаннях, а мир, любов та злагода запанують у кожній українській оселі!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
З повагою,
Міський голова А.Щебель, працівники та депутатський корпус Миколаївської міської ради, керівники комунальних установ.