Дорога громадо!
Від імені Миколаївської міської ради вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Господнього!
Цьогоріч Великдень знову нагадує нам про найважливіше: світло завжди сильніше за темряву, а життя – за смерть. Як би важко нам не було сьогодні, віра у справедливість додає сил і об’єднує нас у прагненні жити у вільній та мирній країні.
Сьогодні Україна стала для всього світу осередком незламної надії. Цю надію ми не просто декларуємо – ми бачимо її щодня в обличчях наших людей: у мужності захисників, які зупиняють ворога вже тринадцятий рік; у мудрості вчителів та батьків, які попри війну плекають у дітях віру в добро; у світлі молоді, яка продовжує мріяти та будувати майбутнє.
А також – в невтомності кожного, хто великою справою чи тихою молитвою наближає день, коли темрява остаточно відступить.
Дякуємо Господу за дар стійкості.
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість зустріти цей день у рідних домівках. Нехай наші молитви та підтримка стануть для них надійним захистом. Світла пам’ять кожному, хто віддав життя за наше майбутнє.
Нехай це свято принесе Україні добрі новини в кожну оселю.
Благословенних Великодніх свят та світлої пасхальної радості!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель