Вітаємо з Великоднем!

Шановна громадо!

Від імені Миколаївської міської ради щиро вітаю Вас з Воскресінням Господнім!

Нехай Великодні дзвони принесуть у Вашу оселю світлу радість, а віра єднає та зміцнює всіх нас у спільному прагненні – жити в мирній, вільній країні.

Зараз наш народ переживає надважкі часи. І іноді навіть видається, що зло бере гору. Втім, якою б непроглядною не здавалась темрява, світло все одно переможе. В цьому нас переконує та утверджує воскресіння Христове: як після Голгофи настала перемога Божа, так і для всіх, хто бореться за Україну і відстоює справедливість, настане день, коли ворог впаде.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість зустріти цей Великдень. Нехай береже вас Бог, додають сил наші молитви та допомога з тилу. Вічна пам’ять загиблим Героям.

У це величне, світле свято бажаю злагоди та невичерпної віри у світле майбутнє нашої України.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою – Андрій ЩЕБЕЛЬ

міський голова Миколаївської міської ради

Перейти до вмісту