26 жовтня, у день пам’яті священномученика Димитрія Мироточця, парафія св. Великомученика Дмитрія у с. Колодруби справляє храмовий празник.
Щиро вітаю о. Петра Сочинського та парафіян зі святом.
Нехай святий Дмитрій заступається за нашу країну і захищає від усіх бід, а його приклад продовжує надихати на добрі справи.
Бажаю миру, добра і Божого благословення!
З храмовим празником!
З повагою – Андрій Щебель міський голова Миколаївської міської ради