Вітання з храмовим празником

З нагоди храмового празнику щиро вітаю парафіян та священиків храмів Успіння Пресвятої Богородиці у м. Миколаєві та с. Дроговиж.

Нехай цей святковий День принесе світло та затишок до ваших родин.

Нехай Господь  обдаровує всіх вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

З щирими побажаннями,
голова Миколаївської ОТГ Андрій ЩЕБЕЛЬ

Перейти до вмісту