Дорога молоде! Вітаю з вашим святом!
Мрійте сміливо, мужнійте в кожному кроці, кріпніть та стверджуйтеся, бо саме ви є світлим майбутнім нашої країни.
Пам’ятайте, ваша енергія та наснага здатні змінювати світ навколо.
Бажаю вам невичерпної віри в себе, натхнення досягати нових вершин.
Нехай кожен день приносить нові можливості та здобутки, а серце завжди палає від прагнення до кращого.
З Днем молоді!
Міський голова Андрій Щебель, колектив Миколаївської міської ради