Вітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, вітаю з професійним святом!
Бажаю наснаги, перспективних ідей та успішного вирішення всіх завдань, які стоять перед нами.
З Днем місцевого самоврядування!
З повагою – міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель
Перейти до вмісту