Відбувся міський етап історичного брейн-рингу, присвяченого Дню Герої

Відбувся міський етап історичного брейн-рингу, присвяченого Дню Героїв.
Змагалися наші школярі – 47 учнів 7–8 класів із 15 навчальних закладів громади.
За результатами гри сформували команду, яка вже 20 травня представить Стрийський район та нашу громаду на обласному рівні у Львові:
• Артем Кулеба — учень 8-Б класу Рудниківського ЗЗСО;
• Олеся Іванус — учениця 8 класу Більченського ЗЗСО;
• Анастасія Ярошевська — учениця 7 класу Дроговизького ЗЗСО;
• Наталія Гусак — учениця 7-А класу Миколаївського ліцею;
• Ангеліна Кузенко — учениця 8-В класу Миколаївського ЗЗСО №1.
Дякуємо всім учасникам за цікаву гру.
І, звісно, велика вдячність нашим учителям за те, що виховуєте справжніх патріотів.
Бажаємо переможцям успіху у Львові.
Успіхів!
Перейти до вмісту