Відбулась урочиста сесія Миколаївської міської ради

04 рудня відбулась урочиста сесія Миколаївської міської ради. Засідання приурочили Дню місцевого самоврядування. Сесію провели у мультифункціональному просторі «Стара школа», що в селищі Розділ.
Насамперед разом з о. Андрієм Павлівим та о. Борисом Ляховичем створили спільну молитву.
Вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.
Зі словами вітань виступив міський голова Миколаївської міської ради Андрій Щебель та очільниця Новороздільської міської ради Ярина Яценко.
Розглянули нагальні питання, що стосувались внесення змін до показників міського бюджету та надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади на лікування, а також родинам загиблих (померлих) військовослужбовців.
Опісля – приступили до урочистої частини.
Міський голова відзначити депутатів за активну громадянську позицію та вручив Подяки Миколаївської міської ради Наталії Верещинській, Дарії Ковальчук-Савчук, Вероніці Фацієвич та Святославу Дроздову.
А також від імені міської ради відзначив медалями «За незламність духу» депутатів Івана Андрійчика (за координацію волонтерського руху у Миколаївській громаді) та Віталія Козоглодюка (за служіння Батьківщині).
Перейти до вмісту