Вчора, 1 червня, на мальовничому березі Дністра, у селі Устя, відбулося атмосферне свято – День Дністра-2025.
Це вперше у нашій громаді ми організовуємо захід, присвячений річці Дністер – одній з наймальовничіших у Європі та другій за довжиною в Україні.
Мета свята – нагадати про критичну важливість водних ресурсів та унікальну природну значущість цієї водної артерії. А також заохотити кожного до відповідального ставлення та турботи про природне багатство Дністра.
…Сонячний день об’єднав велику та небайдужу громаду у живому спілкуванні, різноманітних активностях та спільній благородній справі – зборі коштів на автомобіль для наших Захисників з 65-ї бригади, 3-го батальйону, 9-ї роти.
У програмі – турнір з волейболу, сеанс одночасної гри в шахи з міжнародним гросмейстером, заслуженим тренером України, Михальчишиним Адріаном Богдановичем, заняття із тактичної медицини, майстер-класи для дітей, виставка фотохудожника Ігоря Гнатіва, презентація книги Василя Благого”, екскурсія до музею-садиби Івана Самотоса, частування від ГФ «Миколаївська Народна Самооборона», ватра…
Щиро дякуємо громадській організації «Устя над Дністром» за організацію свята. Міська рада мала за честь долучитися до проведення цього заходу.
Велика подяка кожному, хто приєднався та зробив свій внесок у добру справу.





















