В КУ «Миколаївський молодіжний центр» – нова очільниця.

Згідно розпорядження міського голови, керівником цієї комунальної установи призначено Олесю САДОВУ.
Олеся має значний досвід у молодіжній політиці. Вона була президенткою Миколаївського міського учнівського самоврядування «Лідер» та заступницею голови Молодіжної ради.
Здобувала освіту в Українському католицькому університеті та Центральноєвропейському університеті. Продовжує навчатись у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.
Також проходила стажування в Угорщині, Німеччині, Норвегії.
Бажаємо Олесі Садовій успіхів на новій посаді та плідної роботи!
Перейти до вмісту