Урочиста сесія Миколаївської міської ради з нагоди святкування 450-річчя міста Миколаєва

Під час урочистої частини сесії відзначили почесних громадян міста, медиків, освітян, соціальних працівників, держслужбовців, представників поліції та підприємців і фірм, які працюють у громаді, наймолодшу талановиту спортсменку з шахів Софію Величко та захоплювались надзвичайно талановитим виступом вихованців дитячої школи мистецтв.

“Дякую кожному, хто творить, працює і живе для нашого рідного міста! Адже без кожного з нас, воно б не було таким прекрасним, розвиненим і прогресивним. І лише разом ми зможемо зробити Миколаїв ще кращим для майбутніх поколінь.
Хай найщиріші привітання з нагоди 450-річчя Миколаєва лунають для кожного мешканця особисто. А також запрошую усіх до святкувань у суботу і неділю, 26-27 червня.” – звернувся міський голова Андрій Щебель до мешканців

Перейти до вмісту