Голова територіальної громади Андрій Щебель разом з начальником Управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради та директором Рудниківського НВК оглянули в Рудниках розпочате будівництво спортивного майданчика з синтетичним покриттям, що біля школи.
За сприятливих погодних умов, вже у серпні дітвора та молодь з села зможуть займатись спортом на новому майданчику.
Будівництво майданчика з синтетичним покриттям відбувається в рамках реалізації «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки» у 2021 році. Фінансування Львівської обласної ради, Стрийської районної ради та Миколаївської територіальної громади.



