Завдяки тісній співпраці Миколаївської міської ради та депутата Верховної Ради Тараса Батенка вдалось залучити кошти з державного бюджету для закупівлі оргтехніки для установ міста.
Зокрема Миколаївська міська рада отримала 4-и блоки безперебійного живлення, 3 ноутбуки, 4 багатофункціональні пристрої (принтери). Поповнили свою технічну базу також і садочки, зокрема ДНЗ «Журавлик» отримав 2 принтери, 3 ноутбуки, системний комп’ютер та акустичну систему. ДНЗ «Теремок» отримав принтер, проектор, екран, 3 ноутбуки, системний комп’ютер, акустичну систему. З’явилась власна техніка і у музею ім. У. Кравченко та М. Устияновича, йдеться про ноутбук та принтер. Суттєво оновив свою технічну базу також і міський Палац культури, отримавши ноутбук, принтер, проектор, екран, акустичну систему. Редакція газети «Миколаївські Вісті» поповнилась ноутбуком та фотоапаратом.
Миколаївська міська рада, а також дирекція ДНЗ «Журавлик», ДНЗ «Теремок», міського Палацу культури, музею ім. У. Кравченко та М. Устияновича, редакція газети «Миколаївські Вісті» висловлюють щиру подяку депутату Верховної Ради Тарасу Батенку за співпрацю.